so 3.10.2009 |

Zápas Jičín - Frýdek Místek

Frýdek-Místek odehrál na horké jičínské půdě výbornou první půli a po vyrovnaném začátku dokázal získat vedení 8:11 a 10:13. Domácímu celku se podařilo v závěru poločasu snížit na rozdíl 12:13, ale Pavlík brankou ve 29.minutě získal poločasové vedení 14:12 ve prospěch Frýdku-Místku. Domácímu celku se podařilo utkání srovnat až ve 46.minutě, kdy na 19:19 srovnával nejlepší střelec utkání Chroustovský. Třemi brankami v řadě pak ale hostující tým opět odskočil na 19:22. To na ukazateli svítila 53.minuta a s domácími to nevypadalo nejlépe. Pak ale hosté nedokázali dlouho překonat jičínskou obranu a Jičín zásluhou další tří branek Chroustovského z čtyřgólové série týmu otočil na 24:22. V poslední minutě ještě snížil na rozdíl jediné branky Vacula, ale v zápase, kterému by slušela remíza, se mu bod pro Frýdek-Místek vybojovat nepodařilo.